Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Leégés után nem múló piros...

Leégés után nem múló piros foltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet, hogy kb 2 hete kifeküdtem a napra úgy kb fél órára. Le is fogott, piros voltam mindenhol ami pár nap után természetesen elmúlt, viszont a lábszáramon két foltban még mindig piros. Nem fáj, nem viszket, nem hámlik, csak piros. Valakinek valami tipp?

2017. jún. 6. 16:27
 1/3 anonim válasza:
Üdv, végül mi lett a folttal?
2020. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, bocsi a késői válaszért. Ahogy emlékszem sokáig nem múlt el, hámosító krémet kaptam rá, ami végül segített.
2020. okt. 18. 14:27
 3/3 anonim válasza:

Értem. Nekem végül ha jól rémlik 3 hét után nagyjából elhalványult, most már meg sem látszik.


Amúgy én olvastam akkor olyant, hogy mitől lehetett. Arra jutottam, hogy kullancs riasztó miatt lehetett. Olvastam ugyanis olyant, hogy bizonyos "vegyszerek" mint pl. a kullancsriasztó, okozhatnak olyant, hogy a bőr érzékenyebb lesz. Naptejjel kombinálva gondolom mindegy lett volna, de voltak olyan részek, ahová kellett volna naptej, de nem kentem és leégett, a "vegyszer" meg rátett egy lapáttal és hosszan elnyúló lett a pirosodás. Egyébként maga a leégés nem volt súlyos, sőt alig volt érzékeny. Ezért is volt fura, hogy nem akar múlni a pirosság. Ahol volt naptej is, ott nem égtem le. Korábban is használtam már kullancsriasztót, de gondolom akkor került arra a részre naptej is, nem tudott ott leégni...

2020. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!