Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valószínűleg allergiás vagyok...

Valószínűleg allergiás vagyok az óvszerre, honnan tudok szerezni allergiamentes óvszert?

Figyelt kérdés

Szex másnapján egész nap ég a szemem. Semmi más tünetet nem érzékelek. Lehet, hogy nem allergia, de mi más lehetne? Próbáltunk már latexmentes óvszert, de az sem vált be. A barátnőm nem szeretne tablettát szedni, én meg nem akarom neki erőltetni amíg van más megoldás. Az lenne a kérdésem, mi ilyenkor a teendő? Allergia ez egyáltalán? A barátnőm azt mondta menjek urulógushoz, de őszintén szólva még sosem voltam (19 éves vagyok) és fogalmam sincs hogyan kell ezt. A segítséget előre is köszönöm!

(UI: ma már lehet hogy nem válaszolok, de örülnék ha holnap visszanéznének a mai válaszolók amennyiben lenne kérdésem.)



2017. jún. 13. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A szemed??? :)) Az tuti nem az óvszertől van.
2017. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Allergiás lehetsz, csak nem az óvszerre, hanem pollenre. Kérlek, amíg ennyire tudatlan vagy ne adj esélyt arra, hogy szaporodj.
2017. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felmegy a vérnyomásod az izgalomtól.
2017. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne második válaszoló, hogy sok olyan dolog van amit én tudok és te nem és fordítva. Ettől még nem kell a másiknak beszólni.

Ha a pollenre vagyok allergiás, akkor mikor csak a szex másnapján fáj a szemem? Ja, és ez nem egykét hete vagy hónapja van, hanem egy éve. Lehet hogy ezt is rosszul tudom, javítson ki valaki ha tévedek, de pollenallergia tünetei nem egész évben vannak. Olvastam hogy ha az óvszerre vagyok allergiás akkor a micsodámon kéne tünetnek lennie, de ott nem látom semmit.

A szemem viszont akkor fáj másnap ha gumival csináljuk, ha anélkül akkor nem (sajnos kipróbaltuk nélküle többször is, tudom, hülyeség volt). Máskor amúgy nem fáj a szemem. Azt reméltem innen tud valaki segíteni, akár megoldást találni, akár elküldeni a megfelelő orvoshoz.

Megint megkérdem: az urulógus segíthet?

2017. jún. 14. 00:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért csak*
2017. jún. 14. 00:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nélküle elmúltak a panaszaid , ne használjátok az óvszert, kell keresni más védekezési módszer t . :)
2017. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És milyen van a tablettán meg az óvszeren kívül? Hallottam már valami spirálról, de az első kettőn kívül nem tudok másról semmit szinte. Tablettát nem szeretne szedni a barátnőm, pedig ő is tudja hogy az óvszer nem válik be. Azt mondja menjek urulógushoz. Az urulógus tényleg tud ezen segíteni?
2017. jún. 14. 13:17
 8/10 anonim válasza:

Lehetsz allergiása latxre, illetve a ha laktózérzékeny vagy, akkor az óvszert sem bírod, mert tejproteinnel készítik. Itt olvashatsz róla: [link]


A latex mentes miért nem vált be?

2017. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért nem vált be mert ugyaúgy fáj tőle a szemem (nagyon durván ég ) másnap. Ez a laktózérzékenységes dolog új amit mondtál, és valószínűleg ez a gond. Laktózérzékeny vagyok valószínűleg, kb 14-15 éves koromig semmi bajom nem volt a tejtől, de aztán elkezdtem tőle fosni stb úgyhogy már nem nagyon iszom sajnos.
2017. jún. 18. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Bnod elég onzo te szenvedj a gumi miatt viszont tabit nem szedne. Spirál nem 19éveseknek valo. Leginkább szult embereknek,de én se fogok olyat feltetetni mert "megtermékenyulhet a baba"csak nemengedi beágyazni. Szoval kb korai abortácio:S

Huvelygyuru?nuvaring pl?

2017. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!