Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet ez allergia vagy ekcéma?

Mi lehet ez allergia vagy ekcéma?

Figyelt kérdés

Néha olyan mintha eltünne néha meg intenzíven viszket. Kicsi apró holyagok bőr alatt és felett is. [link]


[link]


2017. júl. 5. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van, mondjuk nekem nem szokott viszketni, csak fáj, ha nagyon elvékonyodik a bőr. Kiskorom óta van, voltam ezer bőrgyógyásznál, orvosnál stb. Valaki szerint allergia, más szerint ekcéma, de mondták már bőrgombának is. Rengeteg féle krémet meg gyógyszert felírtak rá, egyik se tüntette el. Eltűnni magától szokott nagyon ritkán, de csak 1-2 napra, aztán mindig visszajön. Nem köthető semmihez, se kajához, se kozmetikumhoz, de még stresszhez se. Valószínűleg soha nem fogom megtudni, mi ez.
2017. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez elég biztató. Én most kaptam időpontot bőrgyógyászhoz remélem kiderül csak félek hogy addigra kicsit megint múlik.
2017. júl. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!