Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ehetek epret ha allergiás...

Ehetek epret ha allergiás vagyok rá, de eddig még mem volt probléma?

Figyelt kérdés
Allergia teszten kijött, hogy allergiás vagyok rá, de nagyon sokszor szoktam enni és eddig nem volt baj, se kiütés, semmi és az a kérdésem, hogy ha továbbra is eszem nem fog-e valamikor nagyon kiütni, mert ugyanígy voltam a mogyoróval, hogy kijött teszten és én ettem és soha nem volt baj egyszer meg nagyon befulladtam és kórházba kerültem.

2017. aug. 22. 19:44
 1/2 Topor G ***** válasza:
100%
Ne haragudj, leírod, hogy mi várható, mégis mire számítasz? Az allergia (általában) nem múlik el csak úgy magától, minél többször teszed ki magad az allergénnek (pl. eper) annál valószínűbb, hogy egyszer a tünetek is olyan erősek lesznek, hogy az már neked is kellemetlen lesz!
2017. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En a dioval voltam igy, aztan kijott ra az allergia, viszont nekem azt tanacsolta a doki hogy 2 hetente 1-2 darabot egyek belole, hogy edzem a szervezetem. Es azota picit merseklodtek a tuneteim
2018. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!