Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Méh vagy darázscsípés?

Méh vagy darázscsípés?

Figyelt kérdés
Hát kb. 3 órával ezelőtt megcsípett a kertben sikeresen valami. Igazából csak a szúrófájdalomra figyeltem fel és amint megláttam rögtön ijedtemben lelöktem magamról szóval nem láttam, hogy pontosan mi volt. Nem találtam fullánkot, csak egy 14cm hosszú és 8 cm széles dagadás lett a pár óra alatt rajtam ami még mindig eléggé ég és olyan érzésem van mintha még benne lenne valami, de megnéztem és semmi. Azt olvastam ez még normális, bár a mérete elég rémisztő... :(
2017. aug. 29. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A méhnek tuti benne marad a fullánkja ha már egyszer megszúrt, azt látnád.Hát esetleg darázs, vagy bármi más.Mit érzel?Ég, viszket?
2017. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszketni abszolút nem viszket, ég meg mintha így folyamatosan belenyilalna a fájdalom. Nem erősen csak éppen a zavaró szinten. Inkább a mérete aggaszt a dagadásnak. Vagy ez ennyi idő után még normális?
2017. aug. 29. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális, csak nehogy allergiás legyél.Ha rosszul éreznéd magad, menj ügyeletre.
2017. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Borogassad hideggel, vagy jéggel, az jöt tesz, csökkenti améreg terjedését és a gyulladást.
2017. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én azt olvastam ha allergiás lennék már rosszul lettem volna, vagy nem rögtön jön ki? Korábban már csípett meg méhe és nem lett bajom belőle bár nem is nagyon dagadtam be tőle az is igaz. Ittam már Kálcium tablettát, borogattam ecetes és sima hideg vízzel kentem valami csípésekre való krémmel, de egyelőre minden változatlan.. :( Remélem holnapra kellemesebb lesz.

2017. aug. 29. 21:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta sajnos még nagyobb lett a dagadás kb. 18 cm hosszú és 12-3 cm széles :( Elég ijesztően néz ki.
2017. aug. 30. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!