Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Katéter anyagától lehet...

Katéter anyagától lehet allergiát kapni?

Figyelt kérdés
2 napig volt bennem katéter és utána iszonyatosan viszketni kezdett lent mindenem, meg bevörösödött nagyon durván. Nem tudok másra gondolni mert pont előtte voltam nőgyógyásznál és minden oké volt, tüneteim sem voltak. A másik tipp, hogy 2 napig nem tudtam mosakodni sem mert az intenzíven voltam.
2017. dec. 28. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy ahogy tették fel/vették ki a katétert, pici hámsérülésed keletkezett és amiatt viszketsz, vörösödsz.
2017. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Mert elől mindenhol viszket a szemérem ajkak is. Megpusztulok tőle. Ott tuti nem lett hámsérülés.
2017. dec. 28. 22:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal lehet, de ha utólag jelentkezett akkor valószínűbbnek tartom, hogy valamilyen fertőzés. Menj vele orvoshoz, hogy írjon rá valamit.
2017. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 2 hétig buszra sem szállhatok mert egy 15cmes vágás van az oldalamon. Így nem tudok orvoshoz menni. Végig gondoltam és nem tudom mitől kaphattam fertőzést. A saját wc papíromat, tufürdőmet, törölközőmet használtam. Előtte voltam 1 héttel nőgyógyásznál akkor még nem volt bajom. Nem értem az egészet.
2017. dec. 29. 08:54
 5/13 anonim válasza:
Hívd fel a háziorvost. Ilyen esetekben beszállítanak a kórházba.
2017. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze viszket a lábam között és ezért kórházba szállíttat a háziorvos?! 😁 Te hány éves vagy? A fogam is fáj. Hívjak mentőt? 🙈
2017. dec. 30. 23:26
 7/13 anonim válasza:
Én megpróbáltam segíteni, sajnálom hogy ilyen bunkón reagáltál. Anyám orvos. Apám orvos. Én másod éves vagyok a SOTE-n. Kicsit otthon vagyok a témában. Mivel nem tudsz tömegközlekedéssel bemenni ahogy írtad ezért igen, be fognak szállítani. Gondolj bele. Ha eltöröd a karodat de nem tudsz be menni a kórházba akkor mi lesz veled? Megvárják míg otthon összeforr? Ritka intelligens vagy mit ne mondjak. Remélem tudtam segíteni.
2017. dec. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem pályát tévesztettél ha felmérni sem tudod betegségek súlyosságát. Felvilágosítalak milyen szinten vannak leterhelve a kórházak és a mentők ilyenkor meg egyébként is, a mentő nem taxi! És nem szállhatok járműre 2 hétig bármi legyen is az a rázkódás miatt. Te úgy készülsz olvosnak ahogy a nagymamám a villamos. 😣
2017. dec. 31. 08:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Végzett biológus vagyok és veled ellentétben 16 éve a szakmában dolgozom, úgyhogy magyarázz valamelyik osztálytársacskádnak. Ha megfájdul a fejed a pezsgőtől meg hívd ki a mentőt, biztos értékelni fogják. Az ilyen apukák miatt tart ott az egészségügy ahol.
2017. dec. 31. 11:03
 10/13 A kérdező kommentje:
A kérdés meg az volt, lehet e allergiát kapni a katéter anyagától. Hátha más is járt már így. Próbáld értelmezni a leírtakat mert így érettségid sem lesz nemhogy diplomád. Az meg végképp szánalmas, hogy a szüleid szaktudására hivatkozva osztod az észt gyerekként. Ők az orvosok (bár ebben is kételkedem) te egy kis okoskodó senki vagy. Gondolom műteni is nekiállnál mert apuka orvos. 🙈 Egyébként meg a jelenlegi álkapitom 2 idióta orvosnak köszönhetem akik félrekezeltek meg egy harmadiknak aki elszúeta a műtétem ......na ennyit a mindenható orvosokról okoska.
2017. dec. 31. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!