Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha fáradt vagyok folyik az...

Ha fáradt vagyok folyik az orrom, miért?

Figyelt kérdés
Ha sokáig maradok fenn egyszercsak elkezd folyni az orrom mintha allergiás lennék. Nyáron egyébként allergiás vagyok, nemtom pontosan mire. Akkor jön elő durván ha mondjuk egy olyan helyen vagyok ahol fújja a szél a port (földet) pl.: falunap ahol levágják a füvet jóval előtte - ami amúgy sárga/száraz meg sok helyen alig van - és akkor az emberek meg felkeverik a port vagy nemtom. Am sokszor csak a bal orrlyukam folyik :D

2018. jan. 14. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam ha fáradt vagyok a könnyeim folynak.


Reggelente ha fáradt vagyok munkahelyen sokszor azt hiszik valami bajom van pedig csak álmos szoktam lenni.


Ez a nap bármelyik szakában rám tör ha fáradt leszek.

Szerintem nem allergia lehet nálas sem csupán így jön ki a fáradság.

2018. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szénanáthára, allergiára legjobb a csalán kapszula napi 3 szem. Ez segített azóta nincs allergiám
2018. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!