Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Normális ha fulykodom a spray-t az orromba?

Olyan jó érzés, nem lehet tőle "bajom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: spray, dezodor

2018. márc. 19. 22:25  Privát üzenet  

A válaszok
Nem hinném.

# 1/2Időpont 2018. márc. 25. 11:39 Privát üzenet
Dezodort egyenesen az orrodba? Hát de igenis lehet, még bele is halhatsz akár. Nézz utána a szipuzás hatásainak a neten.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. ápr. 3. 11:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezt lehet nem itt kellene de tulajdon képpen ez is kérdés! Nincs véletlen valakinek meg maradt eladó VENTOLIN Evohaler inh spray? Asztmás vagyok és valahol el hagytam és van még...
Szilikon spray? Befujtam szilikon spray el a billentyűzetem mert szorultak a gombok, mostmár jól működik de nem ártalmas ez?
BabyHealert hogyan használjátok? Most értünk haza az orvostól aki ezt javasolta Ventolin Spray-el. Annyi info zúdult rám hirtelen, hogy nem vagyok biztos egy két dologban.
Hogyan tudom magam 0,25 frontinal vagy kordaflex spray vel tul adagolni magam?
Orrdugulásra melyik a legjobb spray?
Galaktiv Bio Szúnyogriasztó Spray hatásos?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!