Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek allergiás mosószerre?

Lehetek allergiás mosószerre?

Figyelt kérdés
enyhén bedagadtak az ujjbegyeim, elkezdett csípni. Allergiás lehetek rá?
2018. ápr. 20. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz. Gumikesztyűben moss!
2018. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak nem voltam bele tisztában hogy lehet-e egyáltalán allergiás lenni mosószerre. :'D
2018. ápr. 20. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még nem találkoztál a hipoallergén mosószerekkel a polcokon. Ezek a hipoallergén felirattal pont azt hirdetik magukról, hogy kisebb eséllyel váltanak ki allergiás reakciót mint a többiek. Ebből is következtethetsz arra, hogy ismert dolog a mosószer allergia. Ha az nem lenne nyilvánvaló, hogy vegyszereket tartalmaz. A bőrön át való felszívódás sokkal hatékonyabb, mint a bélből felszívódás, ezért bőrfelületen érintkezve testidegen anyagokkal mindig hordoz magában kockázatot. S azt is tartsd számon, hogy még a ruhán megtapadó mosószermaradványok is érintkezni fognak a bőröddel.
2018. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én még egy sima tusfürdőre is alergiás vagyok.Szóval lehetsz.
2018. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!