Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez milyen borbetegsegre...

Ez milyen borbetegsegre utalhat? (kep)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Raktarban dolgozom, es kb. egy honapja a kepen lathato apro pontok jelentek meg az arcomon es a homlokom kozepen, a bor hamlik, pirosodik ha dorzsolom, illetve elegge pattanasosodik.


Enyhen viszket, amikor minkahelyen vagyok, "huzo" erzesem van az emlitett teruleteken.


Gondoltam szaraz levegore, allergiara, etrendre, de igazabol mar abban se vagyok biztos hogy koze van a munkahelyemhez.


[link]



#arc #hámlás #pont #borbegseg
2018. aug. 30. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a porusaid. Raktar miatt tobb por es piszok rakodik le az arcodra emiatt megfeketedtek a porusok es ezert latszanak. (Nem vagyok orvos csak tipp) :D
2018. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen én is ilyesmire tippelek. Az esetleges portól eldugulnak a pólusok és akkor kialakulhat pattanás.
2018. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél drogériában arctisztitót amovel reggel este tisztitsd meg
2018. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!