Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés
Gags nevű felhasználó kérdése:

Nemrég kaptam meg az új házi kedvencem, egy aranyos nyuszit, de kiújult miatta a szénallergiám. Ötletek, megoldások?

A bokámtól kezdődően, a csuklómig, a nyakamon át az egész arcomig rengeteg, apró vörös és viszkető kiütés borít. Allergiás kiütések amiket a szénaportól kaptam. Szedem a gyógyszereim és használok kenőcsöt, ideiglenesen a nyuszi etetéséről is lemondok, de nem akarok véglegesen.

Kicselezhetem az allergiám azzal ha hosszú ujjú blúzban/ kabátban etetem, kesztyűvel és nem közel hajolva? Elkerülve a csűrt, előre kimért kis adagokban adva?

Létezik olyan nyuszi takarmány ami nem vált ki allergiás reakciókat? Ha igen hol tudom beszerezni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyúl, szénallergia, takarmányozás

2018. szept. 3. 20:48  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki tud segíteni a matek házimban?
Arányos osztásos matek házi?
Valaki mondana nekem egyenes arányos mennyiségeket?
Valaki lenne olyan aranyos és kedves, hogy leellenőrzi a német házifeladatom, nyelvtani szempontból? (további tudnivalók, lent)
Deriválás-differenciálegyenlet. Kérhetek segítséget?
Két aranyos matek házi?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!