Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Csellőpok csipese is okozhat...

Csellőpok csipese is okozhat olyan allergiát mint a darazse? Tehat fulladast is?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, bár én még csak helyi allergiás reakcióról hallottam konkrétan.
2018. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cselőpók!Nála!Tőle! Stb.
2018. okt. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen okos vagy 2es
2018. okt. 19. 05:31
 4/5 mobidick ***** válasza:

Ezt találtam a Google-n: Te is nézz utána, hátha ennél használhatóbbat is lelsz:

"Az udvaron, a házunk falán fedeztem fel. Feltöltve a fotót a közösségi oldalra, sorra érkeztek a hozzászólások és fényképek. Ez a harmadik alkalom, hogy cselőpókot láttam – mondta Burus Alexandra a lapnak.

Tudomásom szerint a földben rejtőzik. A mérge nem veszélyes, de allergiás reakciót válthat ki az arra érzékenyeknél.


A cselőpók testhossza akár 4 centi is lehet, de lábait kiterjesztve akár a 10 centit is elérheti. Színe általában barna, szürke, illetve ezek különféle árnyalatai. Földbe fúrt, hálójával megerősített, függőleges üregekben él. Marása olyan erős, mint a lódarázsé.

2018. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5-ös.

Buta vagy te 4 es es elég primitiv is!

2018. okt. 19. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!