Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tudnátok ajánlani profi...

Tudnátok ajánlani profi bőrgyógyászt, akihez érdemes elmenni és nem csak a tüneteket kezeli, hanem normálisan megvizsgál?

Figyelt kérdés
Régóta küzdök ekcémával, de eddig sehol nem tudtak olyan dolgot mondani, amitől megszűnt volna. Több helyen voltam mar, kaptam kremeket, csináltattam allergia vizsgalatokat stb., de meg csak változás sincs. Allandoan viszketek,mar aludni is alig tudok.. Kihez forduljak??

2018. okt. 29. 17:14
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
2018. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Derma-Med Egészségügyi Kft. Budapest


Nekem elmulasztották az ekcémát, bár én nem voltam ilyen elhúzódó, problémás eset. Sajnos az életedet nem tudják megváltoztatni, és ha a forrás az életmód (stressz, táplálkozás) és a genetika, akkor csodát senki sem művelhet, max tünetcsökkentés várható.

2018. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!