Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Mit lehetne fürdéshez használni ami nem okoz irritációt?

Amit eddig próbáltam a bolti dolgokból az egy idő után elkezdte a bőröm szárítani és viszketni is.

Ki mit használ fürdéshez vagy a párja?

Van valami jó megoldás?

Mit ajánlanátok egy férfinak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fürdés, irritáció, tusfürdő, szappan

jan. 25. 17:31  Privát üzenet  

A válaszok
Én azt ajánlom,ha ilyen érzékeny a bőrőd,akkor menj el bőrgyógyászhoz és ő ir a bőrődnek megfelelő fürdőkrémet

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 25. 18:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A bőrgyógyász már tanácsolt,hogy mit használjak, csak nem találom a papírt amire fel volt írva. Recept nélküli volt.

Van olyan akinek hasonlóan tanácsolt a bőrgyógyász valamilyen terméket?

Már nem emlékszem a nevére sajnos. Fura neve volt.

# 2/4Időpont jan. 25. 19:23 Privát üzenet
Unguentum hydrophilicum nonionicum. Magyarul fürdőkenőcs. Nem vényköteles.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 25. 22:12 Privát üzenet
ifjabb koromban egy bőrgyógyász ajánlotta, hipermangános vízben fürödjek havonta egyszer, és ne használjak semmi műanyanyag s@art. Azóta csak tiszta mosószappant használok tisztálkodáshoz, hajmosáshoz. A hipermangánt már vagy 20 éve nem lehet kapni, tehát azt abbahagytam.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 26. 14:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi váltotta ki ezt az irritációt?
Az orrspraytől függőség alakulhat ki, a tengervizes orrsprayre is igaz vagy azt lehet használni?
A Fenistil cseppet felbontás után meddig lehet használni?
A lejárt kalcium ampullát szükség estetén még lehet használni?
Az az illoolaj amit parologtatoba szoktunk csepegtetni, azt lehet hasznalni a furdovizbe is? Vagy letezik mas fajta direkt arra a celra hasznalt olaj? Nem okoz valamifele irritaciot a furdovizben?
Szülés után vagyok 8 héttel. Korábban hüvelykúppal védekeztünk (6 évig) és most is azt szeretnék használni. Aki kúpot használt szülés után is, nem okozott helyi irritációt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!