Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A jobb könyókön duzzadt,...

A jobb könyókön duzzadt, piros foltok vannak, mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Ma reggelre azt vettem észre hogy fáj a jobb könyököm, duzzadt, tükörben is megnéztem és piros foltos. Allergia lehet?

2019. márc. 5. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
háát én nem nagyon tudok olyan allergiáról ami ennyire csak egy testrészre koncentrálódik, főleg könyökön, nehezen tudom elképzelni, hogy allergia lenne, nem sérültél meg? nekem mondjuk nem piros foltok vannak, de a bal könyököm kb olyan mintha rinocéroszbőr lenne rajta :D :D , de nálam a könyököm belső állapota hat ki a bőrömre is, sajnos megáldott a sors azzal, hogy jó voltam szertornából, mert hajlékony, nyúlékony, voltam, vagyok, ellenben ez később( ÉN 46/Nő, de nem most jelentkeztek ezek, hanem kb 15 éve) azzal is járt, hogy az összes ilyen "csatlakozásnál" könyök, térd, boka stb gyakorlatilag " szétestem" :D , azaz iszonyú könnyen "kimennek" ficamodnak,de a bal könyököm a legsúlyosabb , azzal van a legtöbb probléma, már párszor helyre kellett rakni,( de már én is simán helyre rakom :D :D ) a hyaluron és a collagen hiányzik belőle,( belül)és ez hat ki a bőrömre is azon a részen, mondjuk ez persze nem válasz a te kérdésedre, :) inkább csak adalék, hogy én nem hinném, hogy allergia, helyedben másra gyanakodnék. persze kivéve az olyan eseteket, ha kifejezetten csak a könyököddel értél bele valami allergiát okozó, vagy mérgező növénybe , mert ebben az esetben simán lehet allergia,
2019. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!