Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

A jobb könyókön duzzadt, piros foltok vannak, mitől lehetnek?

Ma reggelre azt vettem észre hogy fáj a jobb könyököm, duzzadt, tükörben is megnéztem és piros foltos. Allergia lehet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: allergia, piros, folt, könyök

márc. 5. 10:22  Privát üzenet  

A válasz
háát én nem nagyon tudok olyan allergiáról ami ennyire csak egy testrészre koncentrálódik, főleg könyökön, nehezen tudom elképzelni, hogy allergia lenne, nem sérültél meg? nekem mondjuk nem piros foltok vannak, de a bal könyököm kb olyan mintha rinocéroszbőr lenne rajta :D :D , de nálam a könyököm belső állapota hat ki a bőrömre is, sajnos megáldott a sors azzal, hogy jó voltam szertornából, mert hajlékony, nyúlékony, voltam, vagyok, ellenben ez később( ÉN 46/Nő, de nem most jelentkeztek ezek, hanem kb 15 éve) azzal is járt, hogy az összes ilyen "csatlakozásnál" könyök, térd, boka stb gyakorlatilag " szétestem" :D , azaz iszonyú könnyen "kimennek" ficamodnak,de a bal könyököm a legsúlyosabb , azzal van a legtöbb probléma, már párszor helyre kellett rakni,( de már én is simán helyre rakom :D :D ) a hyaluron és a collagen hiányzik belőle,( belül)és ez hat ki a bőrömre is azon a részen, mondjuk ez persze nem válasz a te kérdésedre, :) inkább csak adalék, hogy én nem hinném, hogy allergia, helyedben másra gyanakodnék. persze kivéve az olyan eseteket, ha kifejezetten csak a könyököddel értél bele valami allergiát okozó, vagy mérgező növénybe , mert ebben az esetben simán lehet allergia,

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 7. 07:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma felrakott Bracketen levő piros és kék pöttyök (vmi jelzés lehet, jobb-bal fogak) el fognak tűnni? Lekopik? Leesik?
Teljesen jól látok, meg élesen, meg minden, de sokszor bevörösödik a szemem reggel fürdés után és csak az egyik, ez mitől lehet?
Mi az oka annak, hogy nem minden tegla ugyan olyan piros? Van amelyik sötét és van amelyik halvány piros, mitől van ez!
Szerintetek melyik színben jobb ez a cipő?
A jobb szemem jobb sarka piros és ha becsukom fáj, mi a baj?
Valami baja lenne a szememnek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!