Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez most valamilyen kiütés...

Ez most valamilyen kiütés vagy csípés lehet? (Kép)

Figyelt kérdés

Kedd este jött ez ki rajtam, iszonyúan viszkett, körülötte is piros volt a bőröm. Fenistillel kenegetem, az jó a viszketésre. De fogalmam sincs, mi lehet ez? Csak ezen az egy ponton van és ez ráadásul ruhával takart rész. Szóval nem hiszem, hogy ott bármi megcsíphetett volna. Esetleg valami tipp? Volt már valakinek hasonló? Mikor múlik el? :/


[link]


2019. máj. 17. 21:54
 1/3 anonim válasza:
amennyire a képen látszik, ez pókcsípés. A pók mindig kettőt csíp egymás mellé. Ha finoman végighúzod az ujjad és két kis csípésnyomot érzel, az pók. Sudocrem jobb, mint a Fenistil.
2019. máj. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pokcsipes. Par nap, es elmulik. Ha megsem, menj dokihoz es ad ra specko krémet
2019. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ejha, pókra nem is gyanakodtam, el se tudom képzelni, hogy jutott oda. :O

Minden esetre köszönöm a válaszokat. Viszketni már nem viszket, de még ott van egy rózsaszín folt. Az elmúlik magától, ugye?

2019. máj. 21. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!