Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ebben az évben el kezdtek...

Ebben az évben el kezdtek megjelenni a jobb kezemen piros kis viszkető pöttyök, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem igazán voltam sose allergiás semmire,viszont ebben az évben csak a jobb kezemen szinte végig az ujjaimtol a vállamig elkezdtem megjelenni pici piros pöttyök amik így elszórtan vannak rajtam és nagyon viszketnek. Olyan mint ha pici vízhólyagok lennenek de kinyomni, kilyukasztani nem lehet őket. Vannak napok amikor egyáltalán nincsennek és vannak amikor nagyon sok. Mitől lehet ?vagy mit tegyek
2019. jún. 17. 15:53
 1/1 anonim válasza:
Lehet allergiás vagy valamire de nem tudsz róla. Mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz. Esetleg figyeld meg, hogy amikor nincsenek vagy megerősödnek akkor előtte mit ettél, milyen természeti hatások érték (Nap), és milyen szépségápolási termék volt rajta (tusfürdő,naptej, testápoló). Nekem is voltak, de nekem például fertőzés volt, amit egy táborban szettem össze. Remélem tudtam valamennyire segíteni.
2019. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!