Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért zúghat a fejem-fülem?

Alexandraaa27 kérdése:

Miért zúghat a fejem-fülem?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok és kb egy hete egyfolytában zúg a fejem fülem nagyon rossz érzés szinte egész nap érzem hallom a zúgást este talán a legrosszabb mert akkor hangosabb elalszok addig jó de ha reggel fél ébredek ugyan úgy zúg ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor pl diszkóban a hangos zene közelébe vagy és utána amikor már nincs zene és zúg az egész feje az embernek kb ilyen érzés

#dohányzás #nem iszom alkoholt #nem dolgozok gyárban #hangos gépek közelében se vagyok
2019. júl. 30. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy mi azt innen tudhassuk? Menj el fülészetre. Ha nem találnak szervi elváltozást ( amit gyógyítani tudnának ) akkor kapsz értágító cseppeket egy ideig. Ha az sem használ, akkor megszokod. 30 után az emberiség 80% nak zúg a füle. Aminek tkp semmi köze a fülhöz, leginkább az agyban egy hajszálér kerül közel egy másikhoz, vagy egy agyi hallóideghez. De ezért senkin sem fognak agyműtétet csinálni.

Dohányzás, magas vérnyomás, zajos munkahely erősíti. Ezért kerülendő.

2019. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint már el kellett volna menned a fülészetre. Minél tovább vársz, annál kisebb lesz az esélye, hogy az említett értágítós-infúziós kezelés hatásos lesz. Persze lehet reménykedni, hogy a fülzúgás majd magától eltűnik úgy ahogy jött, de ez sajnos elég ritkán következik be.

Nem volt valami előzménye ennek a fülzúgásnak? Hangos zene, mozi vagy ilyesmi?

2019. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, nekem már több éve zúg...

Már nagyon sok mindent kipróbáltam (orvosok, vizsgálatok, kezelések), de nincs igazi eredmény.


Lehet, hogy neked is hozzá kell szoknod...

2019. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!