Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez a kótyagosság?

Mitől van ez a kótyagosság?

Figyelt kérdés

Mostanában szédelgek, de nem úgy, hogy forog a világ, hanem mintha megittam volna 3 sört. Könnyebbnek érzem magam, mintha a talaj felett járnék. Picit ijesztő ez, nem vagyok teljesen a kontroll alatt, biciklin is előfordul gyakran, hogy szédülök.

Ha bemegyek a Lidl-be (nem röhög), akkor is szédelgek és kótyagos vagyok. Nincs semmilyen fájdalmam.

30F


2019. aug. 9. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem alkohol fogyasztás közben vagy után jelentkezik!
2019. aug. 9. 18:50
 2/5 anarchy666 ***** válasza:
100%
A szédülésnek rengeteg oka lehet (belgyógyászati, fülorrgegészeti, neurológia, stb). Ajánlom menj el háiorvoshoz, aki meg tud vizsgálni es eltudja dönteni kihez küldjön tovább. Lehetőleg ne várd meg míg elesel vagy leesel a bicikliről és nagyobb baj lesz.
2019. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most voltam kb. 1 hónapja nála, hogy lezsibbadt mindkét kezem és napokig tartott. Arra fogta, hogy pánikbeteg vagyok, de adott egy beutalót a neurológiára, hogy nyugodjak meg.

Még nem voltam, de ha nem múlik a szédülés, akkor elmegyek oda.

Nem vesz komolyan, mert ha van valami bajom, szinte rögtön megyek hozzá.

Évek óta rengetegféle tünetem volt már.

Az erős hasfájástól, mellkasi fájdalmaktól kezdve, a zsibbadásig, szédülésig mindjártelájulok érzésig minden.

De ezek sose együtt jelentkeznek, hanem mindig más.

2019. aug. 9. 19:00
 4/5 anonim válasza:
Mi lett azota? Lett valami megoldas? Esetleg valtozatlan maradt? Ugyanebben a cipoben jarok egy ideje es most a nyar bekoszontevel egyre rosszabbodik.
ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valamivel jobb. De emberek között továbbra is fennáll.
ápr. 15. 13:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!