Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit szóltok ahhoz, hogy az...

Mit szóltok ahhoz, hogy az idei év legnagyobb hőhulláma (hatodik) kezdődik szombattól, mely akár két hétig is eltarthat?

Figyelt kérdés
Az Alföldre 35 körüli Tmax és 20 feletti trópusi Tmin várható hetekig, frissülési remény nélkül. Normális, hogy én itt a panel tetőszintjén klíma nélkül egyenesen félek tőle? Eddig is szenvedés volt a nyár, de ami most jön minden képzeletet felülmúl (közel 10 fokkal lesz melegebb az átlagnál, de még a minimum is olyan 8-cal)
2019. aug. 22. 05:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
🤪
2019. aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetőtér, klíma nélkül. Én is félek. Nehezen viselem most már. Kemény ez így.
2019. aug. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Utálom a meleget, mert gyerekkorom óta nagyon rosszul viselem. Minden nap az vigasztal, hogy egy nappal közelebb vagyunk az őszhöz.
2019. aug. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a meleget, nem is bírom.


Terhes vagyok, szóval most még rosszabb. Nagyon várom, hogy vége legyen a nyárnak. Én is félek.

2019. aug. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Egyre hidegebbek a nyarak,igazi tartós strandidő csak augusztusban alakult ki, mert előtte csak 1-2 nap volt 30 fok, utánna esett, vagy felhős idő volt szeles.
2019. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát nemtom, itt júliusban is meg lehetett dögleni.
2019. aug. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

"Hát nemtom, itt júliusban is meg lehetett döglen"

Most milyen idő van? Hány fok van? Menj strandolni! :)

2019. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Én azt utálom, hogy fél éve meleg van, és még csak nem is akar elmúlni. Régen is voltak meleg nyarak, de 3 hónapig tartottak, nem 6-7. Oké, lehet ventilátorozni, strandra menni, meg aludni napközben, de azért már mást is szeretnék ezen kívül.
2019. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A lakás árának 1 vagy 2%-át miért is nem lehet arra a klímára költeni? Sose értettem, szenvedni jobb?
2019. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Most 35, illetve nappal annyi volt.


Mennék én a strandra, de terhesen nem ajánlott. Pedig tuti egész nap a vízben lennék.


A főzés is rémálom ebben a melegben. A klíma meg azért nem mindenkinek opció, mert páran albérletben élnek, többek közt mi is. Ha kiköltözünk rögtön elveszítjük, és a tulaj sem engedi a fúrást :( a saját lakásunkban van klíma, csak nem abban a városban élünk. A mi bérlőink jól jártak :)

2019. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!