Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is van, akit nagyon bánt...

Más is van, akit nagyon bánt ez az erős napsugárzás?

Figyelt kérdés
Akinek pl zavarja a szemét meg már úgy alapból elege van az egészből meg a forróságból meg levegőtlenségből? Őszintén csodálkozom, mit lehet ezen imádni.
2019. aug. 23. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utálooommm már én is! Ez a istenverte párás, nyirkos meleg! Elegem van nekem is már belőle :/
2019. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon világos kék szemem van, szóval konkrétan megvakulok a napsütéstől. Attól meg totál kész vagyok mentálisan, hogy fél éve hőség van, és volt kb 3 tűrhető nap. Ja, meg el tudnék ájulni, amikor emberek pulóverben mászkálnak a 35 fokban. Ááááá!
2019. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azok imádják, akiknek nyáron semmi dolguk. Majd később megutálják ők is.
2019. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem leégős a bőröm mondjuk, hanem barnulok egyből, de azt is rohadtul utálom. Meg azt, hogy alig vannak már felhők...esőről már nem is beszélve. Meg azokat nem értem, akik direkt még meleg helyekre is utaznak ilyenkor, 40 fokokba. Normálisak azok amúgy? Meg szinte elvárják, hogy imádd ezt te is...
2019. aug. 25. 18:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez már régóta nem nyár, ez pokol és sokan még ezt éltetik is, fel se fogják, hogy mi zajlik körülöttük.
2019. aug. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!