Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyensúlyzavarom van. Mitől...

Egyensúlyzavarom van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 napja észleltem hogy fejfájással kelek fel és ha több időt fekszem vagy ülök és utána felallok nem tudok egyenesen megallni. Vagy jobbra vagy balra szédelgek egy pár másodpercig ameg visszatér az egyensúlyom. Valaki volt már ilyen helyzetbe? Szerintetek mitől lehet?

Orvoshoz csak jövőheten tudok menni.. De addig valami információt vagy véleményt szeretnék tudni hogy mégis mi lehet az oka.



2019. aug. 26. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Fülgyulladástól az agydaganatig kb bármi lehet
2019. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kapásból fel tudok sorolni 50 betegséget, állapotot, aminek ez a tünete. Gondolom megérted, hogy eltekintek tőle, mert teljesen fölösleges.
2019. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam. Most egy hétig remeghetek hogy vajon agydaganatom van e...
2019. aug. 26. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Azert az agydaganat mellé tarsul mas eleg extrem tunet is. Foleg, ha már a szedules is fentáll. Szoval nyugi.

Egyebkent nekem pont ma tortent hasonlo tunetem. Ezert is kerestem ra itt. Felkeltem es nem az a szokasos megszedulok par mp-re aztan elmulik féle érzésem volt, hanem eleg hosszan tarto, azt ereztem menten elájulok féle érzés. Aztan enyhult egy perc után, de még mindig irto furàn vagyok... mintha bármikor elajulhatnek, vagy ramtorhet egy ilyen roham. En ezt lift szedulesnek mondanam, szoval nem forog velem (most) a szoba, hanem bizonytalansag erzes es lebegés érzet van a fejemben. (Ez a “lift” szedules tunete)

Szoval, ha kiderult neked mi okozta legyszi ird meg:D

2019. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod milyen?
2019. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A vernyomasommal nincs gond.

Ma nem volt se fejfájásom és nem szédültem. Remélem nem lesz gond

2019. aug. 27. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt a baj?
2020. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta fáradság az oka. Utána többet nem jelentkezett
2020. jan. 28. 21:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!