Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez, talán stroke? Kicsit...

Karoly183 kérdése:

Mi ez, talán stroke? Kicsit félek.

Figyelt kérdés

Szedulok, hányingerem van néha felmegy a vérnyomásom 145/90re..

tegnap voltam maganrendeloben ahol volt EKG,szivultrahang. Vérvétel.. ugye nem kis pénz ellenében történt ez a kivizsgálás már szóval ugye egyből megis jöttek az eredmények és mindent rendben találtak.. viszont egy ér mintha meg lenne dagadva a kis agy környéken.. néha erősen belenyilal.. erotlen nagyon a szoritoerom napi többször megyek WC-re vizeletet és szekletem megszokottnál több.. + kis memória zavar.. de ezek a vizsgálatok ki mutattak volna ha strokom lesz? ( az orvosnak is megmutattam az ért ő azt mondta nem érez semmit..)


2019. aug. 27. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így erősen hipochondriának tűnik. Szerinted más ember naponta egyszer megy vécére, meg ilyen frontok közepette nincs megzavarodva, nincs fejfájása, vérnyomásingadozása, stb?
2019. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó orvosnál voltál, neked pszichiáter kell. Ha strokod lenne, akkor nem itt írogatnál, hanem be lennél esve az asztal alá.
2019. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pánik rohamnak tünik.
2019. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ez a pánikroham már 3 napja tart, 3 napig tarthat egy Úgynevezett “tünet időszak” ? Az a Tia talán vagy nem tudom

Amúgy 20/F

2019. aug. 27. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Probalj meg megnyugodni. A vizsg. kimutattak volna. Meg a stroke az nem var napokat, szval tul v a kritikus idon. De ha aggaszt menj vissza az orvoshoz!
2019. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

A strók pecek alatt jön melynek tünetei egyre erősebbek .

Szédülés,izzadás ,gyengeség,hányinger,hányás,magas vérnyomás,az arc egyik fele eltorzúl,kettős látás,szemhéj csüngés ,elmosódott beszéd ,nem tud mosolyogni .

Nagyjából ezek .3-4 órán belül orvos .Igy talán nem lesznek maradandó fogyatékosságok .

2019. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hat eléggé szorongok.. olvasom a neten a tüneteket és ra pár másodpercre megjelenik rajtam az a tünet.. hihetetlen valószínű felfogok keresni egy pszhilogust.. 145/90es vérnyomás ilyen fel zaklatott állapotban is magasnak számít ?
2019. aug. 27. 13:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idegtol van. Ne olvasgass orvosi oldalakat! Ne figyelj ennyire magadra! Ez okozza a bajt!
2019. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
3 napja vannak ezek a tüneteim.. ha strokem lesz akkor az nem 3 napig tartó szédülés ,hanyninger ,néha fejfájás 1 ponton, elobb mertem 128/76os vérnyomást 58as pulzus, gyengeség érzés, ... ?
2019. aug. 27. 13:05
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Jaj, ne idegeítsél már, 130/80-as vérnyomással. Teljesen tökéletes, semmi bajod, csak magadat paráztatod. nyírd le a füvet, vagy takarítsd ki a lakást, ne magadat figyelgesd.
2019. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!