Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az orvosok hogyan hajtják...

Az orvosok hogyan hajtják végre magukon a prevenciót, megelőzéseket?

Figyelt kérdés
Orvosok és családtagjaik, rokonaik válaszainak örülnék leginkább: ők hogyan, milyen szerekkel, módszerekkel oldják meg a számtalan lehetséges betegség folyamatosan javasolt megelőzését?

2019. aug. 30. 10:57
 1/3 anarchy666 ***** válasza:
Logikusan ugyanúgy, mint bárki más. Egeszséges táplálkozás, rendszeres testmozgás. A dohányzás, drogok, a túlzott alkoholfogyasztás kerülése. Szükség esetén időben szakorvos fordulás, szűrésre való eljárás.
2019. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvosok magán életben semmivel sem mások 1 átlag embernél .

A kórházban oda jött egy kövér doki,és mondja .Fogyni kéne,fogyni ám . Még jó hogy feküdtem,mert hanyatt dobtam volna magam a nevetéstől.20 kg biztos könnyebb voltam nála .

2019. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na igen, a jó példamutatás nem árt :-) Nyilván hitelesebb egy nem dohányzó orvostól hallani, hogy ne dohányozz. De sajnos mi is emberek vagyunk, sokan nem törődnek annyit az egészségükkel, mint egy átlag laikus. Mondjuk alapvetően az ügyeleti rendszer sem egészségbarát. Sokan havi 300 órát dolgoznak, sőt, van, aki e mellett még heti 4-5 órát magánrendel, vagy máshol dolgozik. Vállalkozóként egy orvos megteheti, hogy végigügyel egy hétvégét (péntek 4-től hétfő 8-ig). Nem véletlenül alacsonyabb az átlagéletkora egy orvosnak...
2019. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!