Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is van, hogy hetekig...

Másnak is van, hogy hetekig készültök valamire és izgultok miatta és mikor már túl vagytok az egeszen megsem tudtok aznap még elaludni mert pörögnek az esemenyek a fejetekben?

Figyelt kérdés
Mit lehet ez ellen tenni?
2019. aug. 31. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. A szervezetnek meg kell nyugodnia. Esetleg citromfu teat v cseppeket ajanlok.
2019. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól iszonyú éhes leszek és végigpisilem az éjszakát. Nem jó.
2019. aug. 31. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Akkor csak alkalmilag egy enyhe nyugtato. Ezeket a lehetosegeket tudom ajanlani.
2019. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi drogokkal nem élek. 😝😝😝
2019. aug. 31. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Miert vagy ilyen ellenseges? Olyan joindulattal irom pedig. Am a citromfu cseppektol nem pisileg vegig az ejszakat. Epp a nyugodj alvasra van.
2019. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam. Semmilyen hatása nem volt az említetteken kívül.
2019. aug. 31. 23:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok ellenséges mert pár évvel ezelőtt pont így szoktattak rá a frontinra egy kórházi műtét után. Semmi értelme nem volt, viszont pokoli volt letenni. Nem ajánlgatnék senkinek ilyen xarokat. És azzal etetném meg aki ilyenre búzdít mást.
2019. aug. 31. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!