Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kezdődő térd porckopásra...

Kezdődő térd porckopásra melyik a legjobb készítmény? Cartinormmal kapcsolatosan mik a tapasztalatok? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Sípcsont bütyök darabos törésnél sérült sajnos a térdizületem.
2019. szept. 13. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a glükozamin- és kondroitindzulfátot, valamint MSM-et tartalmazó aloe vera ital vált be.

Jobbulást!

2019. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen!Mennyi idő után kezdett hatni?Én még csak 18 napja szedem a Cartinormot. Sokat iszom,erősítem a térd körüli izmokat,és sokat mozgok.Meg igyekszem ledobni a súlyfelesleget. Te is balesetet szenvedtél?Ebben a készítményben is van glükozamin és kondroitinszufát.

2019. szept. 22. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívesen. Én nem balest miatt fogyasztom, hanem már a korom miatt.Az első néhány napban felerősödnek a fájdalmak, de ez természetes, mert elkezdett hatni de utána ez megszünik.Én már kb 2 hét múlva érzem a hatását, de van olyan ismerősöm, aki már csak fájdalomcsillapítóval tudott közlekedni, de úgy is nehezen, ő több mint 3 hónap után kezdte el érezni a változást.Már lassan másfél éve issza, meg mellé az izületi olajozó hyaluronsav , gyömbér és kurkuma kombinációs bogyót és már elhagyta a fájdalomcsillapítót, jól érzi magát.Ebben nincs káros mellékhatású összetevő, csak természetesek hatóanyagok, így nem kell 3 hónaponként szünetet tartani, hogy kiürüljenek a szervezetből, ez akár folyamatosan is fogyasztható.Ezeket élsportolók is fogyasztják. Az jó, ha megszabadulsz a felesleges kilóktól, az csökkenti a terhelést.

2019. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fájdalmakat én is éreztem a térdem alatt,ahol a kopás van.Nekem 1 hónap fekvőgipsz,1 hónap rögzítő,aztán rögzítő nélkül voltam,és csak 3 hónap után kezdhettem terhelni teljes testsúllyal.Azelőtt sose ropogott,most elkezdte sajnos.Bár van,aki azt mondja,hogy azért ,mert sokáig nem használtam,és száraz az izület.Lépcsőzök,támadóállásos gyakorlatot csinálok,szobabiciklizem,sétálok,meg egy lábon állok,ezeket mind gyógytornász mutatta.Utána éreztem enyhe égő fájdalmat a térdem alatt,meg szúrót a térd közepén,zsibbadt a bokám,de a gyógytornász szerint azért,mert alakulnak az izmok,inak.Nem szeretném,hogy állandósuljon a fájdalom.Cartinormról hallottál?Meg zselatinnal is kenem,nem tudom az jó-e.
2019. szept. 22. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!