Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan hat a dulcolax hashajtó...

Hogyan hat a dulcolax hashajtó kúp?

Figyelt kérdés

Sosem használtam meg ilyen mert nem volt rá szükségem de oda került hogy muszáj valamit tennem az erős szekrekdesem ellen . Sok folyadékot iszom. Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt mégis kialakul. Bar tudom h leli oka van ennek az egésznek

Vettem ma dulcolaxot és megszeretnem kérdezni hogy mikor hat és hogyan?

Ha ma este beteszem reggelre hat? Ha igen hogy?egesznap hasmenesem lesz?mert ha igen akkor nm teszem fel csak olyan nap mikor nem megyek dolgozni

..nem szeretném egesznap a WC-t járni

Tudom sok butasagot kérdeztem de hat nincs honnan tudjam

Válaszokat előre köszönöm



2019. szept. 23. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

A kérdést elnézve már túlestél rajt de azért leírom a tapasztalataim.

A Dulxolax kúp nekem a beadást követő 10-30 percben hat, az első 10 percben kb semmit sem veszel észre maximum ahogy olvad a kúp.

Utánna kezdődnek a görcsök nálam, mintha egy brutális hasmenésem lenne, ezt kb 5-10 percig bírom aztán irány a wc. Ilyenkor már vissza sem tudnám tartani. Ezután jön a lényegi dolog ahol érdemes picit elidőzni. Nekem negyed órával később szokott jelentkezni még egy hasmenés szerű kör. A felrakást követő kb 3/4-1 óra alatt mindig legyen wc a közelben viszont utánna már nem fog történni semmi.

Nálam a Dulcolax mindig meghozza az eredményt, csak a görcsök elég kellemetlenek.

Neked mik a tapasztalatok?

2019. szept. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Régi kérdés, de:

Első 10percben semmit nem érzek, utána egy nagyon kicsit csíp, de csak pár percig, és utána kezd hatni fokozatosan, érdemes várni vele, mert akkor sokkal jobban hat ha sokáig bent tartod.

Egyszer/kétszer szoktam utána csak wcre menni.

Görcsöket egyáltalán nem okoz nekem, Nagyon bevált.

2022. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!