Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bemenjek így suliba?

Bemenjek így suliba?

Figyelt kérdés
Nagyon megfáztam, állandóan köhögök, folyik az orrom, fáj a torkom, hányingerem van meg rossz kozerzetem van es órán se nagyon tudok figyelni. Ezzel még menjek suliba? (félek hogy a háziorvos ennyivel nem ír ki)

2019. szept. 25. 17:26
 1/5 citromfűlevél ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kiír. :)
2019. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be, orvoshoz menj. Szövődmények is kialakulhatnak ha bemész, többiek is elkaphatják. Pihenj, maradj otthon.
2019. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy pénteken van csak orvos, es nem tudom, hogy visszamenőleg igazol e
2019. szept. 25. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne menj be, de amúgy a szüleiddel kell megbeszélned. Ha péntekre jobban leszel, akkor bemehetsz, és elhasználsz egy nap szülői igazolást. Ha meg rosszabbul, akkor úgyis kiír az orvos (visszamenőleg is, ha nem rendelt csütörtökön).
2019. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne menj be nem csak magadnak teszel ezzel jót hanem az osztalytarsaidnak tanáraiknak is mert így nem kapják el tőled
2019. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!