Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » HELP! Mi lehet a bajom? Sürgős!

HELP! Mi lehet a bajom? Sürgős!

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt kezdődött. Azt hittem, gyomorrontás vagy valami ilyesmi. Éjszaka felkeltem és hányingerem volt, remegtem, ment a hasam. Aznap baromi rosszul éreztem magam, egész nap szinte aludtam, szinte hapottnak éreztem magam. Másnap nem volt semmi. Estig. Mert este ettem 2 szepet piritóst (kb. 6kor) és éjjel megint rámtörtek az előző esti tünetek. Most is hajnal van és csak szenvedek. Háziorvosnál jártam de sok használhatót nem tudott mondani.

16/l



2019. okt. 4. 03:57
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
"Háziorvosnál jártam de sok használhatót nem tudott mondani." Majd itt, valami agyhalott 12 éves meggyógyit.
2019. okt. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy vírus, errefelé sokan lettek betegek tőle. Hányás, hasmenés, hasfájás, láz/hőemelkedés, fejfájás voltak a fő tünetek a családomban.
2019. okt. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Vírus fertőzés lesz ez, nem kell aggódni.

Üdv.: egy agyhalott 12 éves (rezidens)

2019. okt. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
#3 Mire doktor leszel, megtanulod leírni a vírusfertőzés szót. Kitartás, már csak pár év! ;)
2019. okt. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reméljük! :)
2019. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

#4 Szerintem ideje elindulni a suliba. Nyugi, utolsó nap, kitartás. A leckéket írd meg szépen mindig, nehogy 1-est kapj.


U.I.: Jó a neved, nagyon nagyfiús.

2019. okt. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vírus, ha nem, igyál nagyon sok teát (gyógytea lenne jó), egyél sós főtt krumplit és répát, húsleves levét. Nekem ezek mindig segítenek. D-vitamin és probiotikum is hasznos lenne, hasmenésre Enterol.
2019. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!