Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy a pszihiáte...

Miért van az, hogy a pszihiáterek sokszor csak antipszihotikumot írnak fel?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok miért van az hogy az orvosok pszihiáterek legtöbje csak egszeréuen antipszihotikumot ír fel és a szőnyeg alá söprikm a piszkot miért enegedik ezt hogy a gyoszeripar zsebe csak nőljön ez miért van teljesen más gyosgzereket írnak fel ? valódi gyoszeret ami kel azt nem egsáltlaán az emberek miért dfőlnek be mindennek amit az orvos mond ennyire nem veszik a fáradságot hogy utánnanézzenek a dolgoknak ,hogy hogy is van ez , szerintem legtöb ember akinek pszihiátriai baja van egy baj nincs kielégülve szexuálisan csak olyan létezik hogy alacsony tesztoszteront szint vagy női baj más probléma nincs legt=ob orvosság pedig csak egy nagy biznisz az egészségügyi vagyis gyogszermaffiának zsebébeb minden fajta pszihiátria igen lnem mondom vbanak időszakok ember életében rá van szorulva esetleg nyugtatoka szedje esetleg de akkor is azér nem gondoljátok vagy nem gondolják baj van itt ami Folyik Szlovákiában éllek

2019. okt. 6. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pszichiáter szakorvos, csak a pszichés működés zavarára írhat fel gyógyszert, ha pszichés működési zavart állapított meg. Amire te gondolsz az a pszichológus feladatköre, amikor beszélgetések során kideríti, hogy mi okozza a betegségnek nem minősülő lelki problémákat.
2019. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háT IGEN DE EGSZRéSZBŐL NINCS IGAZAM Rá CSAPVA ASZTALRA KéTFAJTA BETEGSéG LéTEZIK VAGY ALACSONY TSZTOSZTERONT SZINT VAGY PEDIG NŐ VAGY REMéLLEM A VáLASZOLÓ éRTI MIRE SZEDNI A SOK SZEMETET EMBEREKNEK NEM TŰNIK FEL GYOSGZERIPA ZSEBEID DAGASZTJA EZ ANNYI GTYOSGZER MITN NAGY BIZNISZ AZ EGéSZ EMBEREK MéG BE IS VESZIK éN MONDOM NAGYON EL VAN LUSTULVA A NéP KÖNYEB BEVENNI A GYOGSZERT MITN A PROLBéLáMáT MEGOLDANI IDEGES VAGYOK MERT NEM TALáLOM MEG KULCSAIMAT CSAK KONKRéT PéLDA VEGYéL BE NYUGTATOT NE VEGYéL KULCSAIDRA TARTOKAT HOGY TUD MELYIK MIHEZ MEGY íGY ELKERÜLHETŐ ELSŐ PROLBéMA SZERINTEM CSIS HEDGES MONDáSA NAGYON IGAZ OLYAN VILáGBAN éLÜNK AHOL AZ ORVOSOK TÖNKRESTESZIK AZ EGéSZSéGET EGYETEMEK LEROMBOLJáK A TUDáST STB LEHETNE SOROLNI !!!
2019. okt. 6. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit írjon fel, köptetőt?

Az általuk felírt gyógyszerek nagy része hatásos lesz. De ha 10-ből csak 6 ember lesz tőle jobban, már az is nyereség a ne vegyünk be semmit, aztán 10-ből 0 lesz jobbanhoz képest.

2019. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!