Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakivel előlordult olyan ,...

Valakivel előlordult olyan , hogy az árnyéka tehát az árnyéka felerősödött volna?

Figyelt kérdés
Ighen ez halálközeli élményhez tartozik pontosabban ugy volt ugye a férfiként mondom mint ha valki benzint ivott volna és a bőre mint ha papír lett volan mikor hozzá ért és egszer csak pilanatra mint ha megvakult volan bum azután árnyék felerősödött tapasztalt már valaki ilyen érzést ??

2019. okt. 7. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy józanodj ki, vagy még ma keress meg egy elmeorvost. A halálközeli élmény nem ilyen, sem az, ami marad utána.
2019. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, de ismerek egy jó pszichiátert!
2019. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
járok pszihiáterhez de miért pontosaban elmeséllem hogyan is volt az eset mint nem mondanám magam testépítőnek de jo idelye bene vagyok a szakmában ugye szerintem hoszab ideje önmegtartoztatás ugye nem kel mondanom milyen felelőséggel jár didéta tápkieg kaja stb mint minden nulatol 24 ig . Egszer edztem és saját tapaztalatom szerint mint isten adta ugy ugye vannak interneten frekvenciák na én ebe belehalgatam pontosabban egyik frekvencia a testsztoszterone azt hiszen k=ozülök valmielyik frekvencia és othon ugye edztem sulyokkal és akkor történt eset rá is kérdeztem reméllem nem törlk és éreztem rendesen behat ugye olyan plecebo nocebo de rendesen behatot éreztem hogy a heréim telimentem majndemnem széttakartak durranni és borszsztó erősz szexuális vágyat éreztem és rendesen mint ha benzint ittam volan mint ha igen belettem volan rugva esgzer csak tük=ornél hozzáértem bőrömhöz és mint a lóbőr vagy ilyen furcsa szabásu volt és még fiatalab voltam kiabáltam talán hogy anyu és esgzer csak mint ha megvakultam volan tudom mert amikor kinyitottam a szemem az árnyékom az árnyékom erősödött vbolan fel és már volt ilyen gyerekkoromban is amikor még nem simertem a testépíttő szo foglamát írtam is egy könyvet ez mi lehet szerintetek vagy vélemyénekre vagyok kiváncsi ??
2019. okt. 7. 15:41
 4/11 A kérdező kommentje:
elnézést a helytelen írásért aki kivácsi rá azt pontosan elmesélem és megprobálloma szokincsemet összeszedni és rendesen leírni mert nagyon érdekelnek a komentek és a vélemények erről a témáról !!!
2019. okt. 7. 15:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gondolataidat le kellene kötnöd másvalamivel. Mondjuk egy nyelvórával!
2019. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az lehet sajnos nem beszéllem a szlovák nyelvet de azért kivácsi lennék az emberek minden hülyeséget megkérdeznek itt ez tényleg halálközeli élmény és még egy csomó van ami velem előfordult
2019. okt. 7. 15:55
 7/11 A kérdező kommentje:
Testépítőktől kellene megkérdeznem akik ahsználnak szteroidokat ,hogy nem e tapasztaltak már ilyen érzést ??? Akár tuladagolás következtében vagy nekik mi a véleményük szabad akarat is csupán illuzió ugyanis volt velem olyan hogy elkedztem úszni esgzer csak mivel magambak akrtam bizonyítani így usztam hosszú ideig igaz szedtem heptaminolt de nagyon rá segített esgzer csak uszász közben gömbön mentem át ilyen gömb alakú boltíven és megszolalt a kedvenc zeném ment rádió és mikor abbahygtam uszászt kiemntem vízből és magától mentek a alábaim hirtelen ez j¸¨ot ki a számon tér idő dimenzió összemosodott tehát ez is egy halálk˝¨ozeli élmény olyanokat taspzataltam életem során más csak ábrandozna szerintem
2019. okt. 7. 16:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kitaláció, nem trollkodás, akkor saját érdekedben keress fel szakembert.
2019. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Járok szakemberhez ,de egy a probléma pszihiátria zárojelbe halálilpar a legtöbb orvos ugy használja a betegek mint egy jó munkás a pázson a legyártott ruhát esgzerűen nem érdeklik orvosogokkal pedig tömik a embert épp erről akartam írni hogy legtöbb pszihiáter is csak problémát szőnyegalá söpri de az egész egészégügyi minisztérium így van vele tömni tömni az embereknek a a sok szemét gyosgzert ugye milyen nagy haszna van belle a gyosgzermnaffiának és az álamnak ebből mert legtöb pszihiátriai gyosgzer mind szemét az emberek egészségugyejin színdarabot játszadoznak az baj legtöb emberrel nem olvas utánna picit szakirodalomban utánna a dolgoknak !! Nincs olyan betegség pszihiátria bátram kimerem jelenteni olyan van hogy alacsony tesztoszteron vagy pedig női baj ez kettő létezik csak tul van taglozva ugye állami kassza legtöbb gyosgzer amit felírnak csak árt . Miért nem írnak fel tesztoszteront amit kellene vagy miért nincsen olyan ahol lehet beszélgetni csoportterápiák ???
2019. okt. 7. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Fátyolfelhős volt az ég picit, de aztán teljesen kisütött a nap.
2019. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!