Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitöl fáj a fejem?

Mitöl fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Hetek óta fáj a fejem általában jobb halánték és a bal és nem nagyon fáj csak zavaró.

Most meg ma elkezdett annyira fájni mindenhol mind a 2 halánték hátul a tarkómtól teljesen a nyakamig, és a homlokom. Olyan érzésem volt mintha a szememböl sugározna a fájdalom tudni kell hogy szemüveges vagyok és ez a szemüveg már nem annyira jó 2 és fél éve van meg mivel én nagyon túl bírom reagálni a dolgokat ezért gondoltam már agydaganattól kezdve agyvérzésig és még mindig félek mi lehet ez? 16F


2019. okt. 8. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Számtalan dologtól fájhat, a nem megfelelő szemüveget éppen te említetted. De a te korodban is lehet vérnyomás probléma, frontérzékenység, étel allergia, idegeket megtámadó (egyébként ártalmatlan) vírusfertőzés és ezer más ok, amiről nem is tudják, hogy mi. Vegyél be fejfájás csillapító gyógyszert. Próbálj ki többfélét (nem egyszerre !!!), mert mindenki másra reagál a legjobban. Elsőként nyugodtan kipróbálhatod az acetilszalicilsav tartalmú aszpirint vagy kalmopyrint, amelyek az agy hőközpontjára hatnak ill. gátolják a vérlemezke összecsapzódást, enyhe gyulladásgátlók. De ha az agyi erek tágassága nem megfelelő, akkor még talán a koffein is jót tehet kávé vagy tea (nem energiaital !) formájában, de a szénsavas ital is segíthet nagyobb mennyiségben (2 pohártól felfelé).
2019. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel már hetek óta fáj, éppen ideje elmenni a háziorvoshoz, több oka is lehet, tippelgetni nincs értelme.
2019. okt. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!