Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyszer kívánom az ételt,...

Egyszer kívánom az ételt, másnap meg konkrétan hányingerem van a gondolattól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Például egyik nap szinte mindent meg tudnék enni, akármi jöhet szembe, de másnap meg rágondolok pl a tojásra akkor "szárzaz" , nem akarom, a kenyeret szintúgy nem kívánom, de még a csokistáskát se,semmit. Plusz azt általánosságban nem érzem, hogy az étel sós, sótlan vagy pont jó.
2019. okt. 11. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

ez mióta van így?

nem tudom, milyen korú és nemű vagy..

lehetne akár terhesség tünete, vagy valamilyen fertőzés, vagy egyszerűen stresszes időszak miatt.

2019. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 éves lány. Terhességet kizárhatjuk, stresszes talán lehetek. Kihez tudnék fordulni? Eddig nem nagyon tűnt fel, volt hogy egy nap csak egyszer ettem, de néha még annyiszor sem kívánom.
2019. okt. 11. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem dettó ugyan ez van.

Hányás fobiam van,és közepes szintű szorongásos depresszióm. Nekem ez okozza a tüneteket. Nálad felmerülhet bármelyik is?

2019. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hánynom szerencsére nem kell. Az is lehet, hogy ilyen menstruációs mellékhatás, mert ma meg is jött. Depressziós már nem igazán vagyok.
2019. okt. 11. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Vashiány is lehet az ízérzékelés zavarának oka, -e miatt egy idő után az ember nem kívánja az ételeket.
2019. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!