Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet idegi alapon? (bővebben...

Lehet idegi alapon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Állandóan fáradt vagyok, szinte csak alszom és dolgozom.

Amilyen jó alvókám volt, most 180fokot fordult.

Éjjel sokszor felébredek, nem tudom magam kipihenni. Sokszor érzem magam gyengének, az a szerencsém, hogy ülő munkám van, az utóbbi időben sokszor megszédülök, ez mellett annyira gyengeség érzés fog el, hogy sokszor meg sem tudnék állni a lábamon. Szívem is össze vissza kalapál, hol az egekben a vérnyomásom, majd pár percre rá úgy lemegy, hogy majd el alszom.

Vérképem stb jó.

A munkám stresszes és az utóbbi időben a magánéletem sem fenékig tejföl.. Sőt...

Lehet a stressz merít ki?

Egy kollégám szerint egy hónap betegszabadság kéne nekem, hogy kicsit rendet tegyek magamban. Viszont ez sem jó több szempontból sem, mivel ez csak átmeneti megoldás lenne + a háziorvos sem írna ki csak úgy mert én "faradt vagyok" (és amúgy sem az a csúsztatom a pénzt és az idők végezetéig kiiros doki.)

Munkahely váltás idén már nem fér bele sajnos.

Addig hogy éljem túl?



2019. okt. 22. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is volt egy ilyen korszakom, de ez el fog mulni, ne aggodj! Ahhoz, hogy jobban aludj, esetleg szedhetnel altatot... Ezzel kapcsolatban minimum keresd fel az orvosod! Nem tudom, belefer-e a sport a mindennapjaidba, de ha elkezdenel valami olyan sportot, amit elvezel is, akkor sokkal erosebb lesz a kozerzeted es ay immunrendszered is!

Az biztos, hogy egy kis kiruccanas jot tenne, akarmennyire rovid, vagy hosszu... Nem gondolom, hogy atmeneti megoldas, ugyanis a pihenes talan segit felepulni. Kicsit ugy erzem, lelki es idegrendszeri eredete is van ennek a gyengesegnek, esetleg fordulj egy jo barathoz, akiben bizol.

Minden rendbejon, ne aggodj.. Mindenkinek vannak rossz korszakai!

2019. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen altatoval szoktam aludni, sportolni nem szeretek de hetente többször megyek nagyob erdei túrákra
2019. okt. 22. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Keressvpszichiátert, pszichológust, kérj a háziorvostól nyugtatókat, altatókat amíg nem kapsz időpontot szakorvoshoz. Lehet kórházi benbfekvés sem ártana kivizsgálással. Hány éves vagy? Mi a munkád, munkáid? Nyugdíjas korú vagy és dolgozol?
2019. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keressvpszichiátert, pszichológust, kérj a háziorvostól nyugtatókat, altatókat amíg nem kapsz időpontot szakorvoshoz. Lehet kórházi benbfekvés sem ártana kivizsgálással. Hány éves vagy? Mi a munkád, munkáid? Nyugdíjas korú vagy és dolgozol? Hol laksz? Nem utaztál vagy költöztél mostanában? Válás, veszekedés, új párkapcsolat, új és meglécő betegségek is megviselhetik az embert. Lehet, hovy életkori váltság. Kérj beutalót háziorvostól szakorvoshoz és időpontot és vizsgáltasd ki magad!
2019. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozom, altatoval alszom az utóbbi időben, pszichiátrián is jártam már többször.
2019. nov. 3. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy mostanában? Jobban?
2019. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy fokkal. Már nem vagyok 024ben álmos.

Az altató és a nyugtató segített. Szerencsére nem tompított el, most karácsonyi ünnepek alatt kipihenem magam. Köszönöm 😊

2019. dec. 20. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra, minden jót neked.
2019. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2019. dec. 23. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!