Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lábfájdalom a semmitől? Mi...

Lábfájdalom a semmitől? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
sziasztok, ma reggel úgy ébredtem fel, azt vettem észre járásnál hogy fáj a lábfejem első részre, ahogy kitapogattam a nagylábujjam talphoz csatlakozó részénél, és ahogy folytatódik a talp párnás része elején a csont, ezen a 5-6 centis rövidebb területen. nem nagyon foglalkoztam vele, elmentem boltba, aztán most itthon meg már csak bicegek mert csak fáj ha felfelé hajlik. nem is tudom tudok miatta normálisan menni. történik ez úgy hogy előtte semmi nem történt vele tudtommal, nem akadt be sehova, nem ejtettem oda semmit, mégis akkor ez mi lehet?
2019. okt. 27. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és nem látszik rajta semmi duzzadás vagy elszíneződés sem
2019. okt. 27. 15:37
 2/3 anonim ***** válasza:
A legcélszerűbb lenne egy ortopéd kivizsgálás és vérkép.
2019. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegény nagymama. Hogy örülne neki, ha csak ennyi baja lenne. De ő 82 éves. És te, kedves?
2019. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!