Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi az oka annak, hogy vannak...

Mi az oka annak, hogy vannak olyan emberek, amik csak otthon, vagy rokonoknál, esetleg utazáskor a szállodában tudják elvégezni a nagydolgukat?

Figyelt kérdés
Például munkahelyen, egyéb nyilvános wcben nem. Pisilni simán tudnak azonban ezeken a helyeken is. De nagydolgozni akkor sem, ha egyébként tiszta a wc. Mi az oka ennek?

2019. nov. 5. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem arról van szó, hogy nem tudja, inkább csak nem akarja. Én sem szívesen megyek nagy WC-re máshol, csak otthon de ha hív a természet nincs mit tenni. Viszont ha nem S.O.S. akkor inkább otthon intézem.

Alapvetően higiéniai okaim vannak (lehet, hogy alaptalanul, de akkor is megvan ez az érzés)

2019. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Higiénia. A nyilvános wc nem egyenlô a tiszta wc-vel, még ha annak is látszik.

Az emberek pedig nem amik:)

2019. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok ilyen ember van, szeretik a megszokott,nyugodt környezetet. Valószínűleg elég gátlásosak ezen a téren.
2019. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam: higiénia & gátlásosság.
2019. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Én pont, hogy előnyben részesítem a melóhelyet, mert ott ezt fizetik. Otthon a szabadidőmből menne és pénzt sem kapnék érte.
2019. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

A párom is csak otthon.

Megőrít ezzel....

2019. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. A nagywc több idő mint a kicsi, szaga is van. Senki nen szívesen megy be utánad. Idegen helyeken ez kellemetlen. Higéniai okokból is jobb otthon. Hacsak nem kell nagyon, nem szoktam más helyen. Utólsó mi van olxan őrítő abban ha a párod nem nyilvános wcbe tojik? Ha ezzel piszkálod csak növeled a gátlásait. Ha ennyire nem vagy megértő vele akkor talán nem kéne vele lenned. Akit szeretünk azt elfogadjuk olyannak amilyen. Nem csinálunk ügyet ilyen semmiségből!
2019. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!