Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában alig bírok felkelni...

Mostanában alig bírok felkelni az ébresztőre, pedig viszonylag időben lefekszem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Más is jár hasonló cipőben, mint én?

Lehetséges, hogy hozzászoktam az ébresztő hangjához és már ignorálja az agyam?

Illetve egész na tudnék aludni.

Tegnap is aludtam egy nagyot délután, majd este is és mégis alig bírtam felkelni.

Tudnátok adni tippeket , hogy mit tudnék tenni, hogy könnyebben felkeljek?

amúgy 11 körül szoktam elaludni és 6 kor kellene kelnem .



2019. nov. 8. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idos vagy? Lehet hogy picit verszegeny vagy. Allits be masik csengohangot, nekem az egy par napig bevalt, de nem sokaig. :) ha tini vagy akkor normalis hogy egyfolytaban aludnal a fejlodo szervezet miatt.
2019. nov. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj többet a szabad levegöl, lefekvés elött alaposan szellöztesd ki a szobádat, a füzést állítsd alacsonyabbra, akkor pihentetöbben alszol és nem maradsz fáradt.
2019. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Állj át arra, hogy 21.00 vagy fél tíz körül fekszel le aludni és percre pontosan próbáld ezt betartani.
2019. nov. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!