Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amint kilepek az utcára...

Amint kilepek az utcára rosszul vagyok. Pénteken kell mennem a pszichiateremhez de így hogyan? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg "gyakorolni". Amikor otthon vagy és nem kell menned sehova kimész az utcára sétálni. Először csak az utcádban,ha az megy akkor messzebb is mehetsz. Szóval a fokozatosság a lényeg. Amúgy én arra szoktam gondolni,hogy nincs olyan helyzet ahol nem tudok kilépni.
2019. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*amiből. Lehetek állásinterjún,vizsgán,ha úgy érzen h nem bírom akkor egyszerűen hazanegyek. Nem tartanak pisztolyt a fejemhez,hogy ott kell lennen. (Előző voltam,csak ez lemaradt)
2019. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Az első nagyon jót írt, én is ezt tanácsoltam volna. ha van nyugtatód, akkor vegyél be kicsit (!!) többet. Fontos, hogy kicsivel, csak annyit, hogy ne ess össze az utca közepén, de nem kell elaludnod se.

Ha semmilyen gyógyszert nem szedsz, és csakis akkor, ihatsz egy feles konyakot.

2019. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ettől felek pont h elfogok ajulni ilyesmi . Pont ez a baj.
2019. nov. 12. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha engem bármilyeb stressz ér hasmenést kapok. Egy időben annyira stresszes/pánikos voltam,hogy a sarki boltba se jutottam el. Pedig ebben nincs semmi stressz,mégis attól rettegten,h befosok. Nekem az segitett,h olyan dolgokat hordtan magamnál ami megnyugtatott. Pl hasfogo,masik nadrág(egyszer sem kellett használnom)Keress te is ilyeneket! Ez bármi lehet ami megnyugtat. Írtad,h pénteken mész pszichologushoz akkor menj el szerdán. Nem kell bemenni hozzá csak sétálj el a rendelője előtt,vagy ameddig eljutsz. Ha nem sikerül odaérned akkor elmész csütörtökön is. Nem megy tétre akkor fordulsz vissza amikor akarsz. Ezt úgy kell felfogni,hogy a versenyző sem a meccsen játszik először,hanem gyakorol.
2019. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es

És étteremből, amikor már javában kajálsz ?

2019. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jókat írtak előttem! Én is hasonló cipőben járok, néha vannak jobb napjaim, de van amikor nagyon nehezemre esik a házból kilépni is. Én mindig hordok magamnál nagyjából mindenre gyógyszert, ez megnyugtat, illetve az is, hogy a nagyszüleim akárhova értem tudnak jönni, ha gáz van. Sok sikert péntekre!
2019. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!