Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert nem tudok nyelni?

Miert nem tudok nyelni?

Figyelt kérdés

Ha iszok, eszek tudok nyelni, a nyalamat is tudom nyelni, de ha nincs semmi, erolkodve megy a nyeles vagy sehogy. A pajzsmirigyem okozhat ilyet? Vagy kozrejatszhat, hogy tobbet dohanyoztam a napokban?

22/L


2019. nov. 15. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
miért akarod nyelni a semmit?
2019. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak azt vettem eszre, hogy nem birok. Nem tudom elotte nyeltem e csak ugy random, nekem csak azt tunt fel, hogy nem tudok nyelni. Volt mar ilyen par eve, akkor nagyon ragorcsoltem.
2019. nov. 15. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:

hát most is ez lesz a helyzet. nem megbántásból, de valahogy sejtettem.

amúgy meg ez nem valami egyedi dolog, ha nincs mit nyelni, nincs síkosító anyag, pl nyál, folyadék persze nem csúsznak el úgy egymáson a képletek.

úgyhogy nyugi

2019. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ah, koszonom a valaszt! Aggodtam, hogy valami szervi oka lehet, mert picit nyelni nem nagyon tudok igy, ha nincs kaja vagy innivalo a szamban.
2019. nov. 15. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy nyelni tudj valaminek ingerelnie kell a torkod elülső részét pl: ilyen amikor egy kajafalat nyomást gyakorol a területre, levegőt nyelni meg nincs értelme
2019. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem faj egyebkent, meg semmi, csak mintha szoritana, vagy nyomna a torkomat valami, mintha folyamatosan asitanek. Olyan, mintha kompletten mukodes kieses lenne. Eleg fura. :(
2019. nov. 15. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez pszichés. Nekem is volt ilyen rege régen, sőt, kajálás közben is előfordult,hogy alig bírtam lenyelni. Mozognom kellet hozzá. Szóval szorongás, vagy valami ilyesmi is állhat a háttérben. De minden esetre tisztazd le magadban, hogy a semmit nem lehet le nyelni. Nincs semmi baj a nyeléseddel! Nyugi. De ha nem tudsz ettől a gondolattól szabadulni akkor ajánlom egy szakorvos felkeresését!
2019. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!