Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szúr a mellkasom, a...

Miért szúr a mellkasom, a szívem körül?

Figyelt kérdés

Pontosan nem tudom meghatározni, hogy a szívem szúr-e vagy nem. Inkább azt mondanám, hogy talán a szívem alatt egy picivel, de nem egyértelmű. Nyugalmi állapotban nem szúr. Ha bármit csinálok, akkor igen, az, hogy mennyire, az attól függ, hogy mit csinálok. Ha megpróbálok egy mély levegőt venni, akkor kicsit szúr. Ha valami nehezet emelek meg, akkor jobban. Érdekes, hogy csak a mellkasom bal oldala. Ha valamit megemelek, csak akkor szúr bele, ha a bal karommal emelek. Ha a jobbal, akkor tényleg csak egy nagyon picit.

Nem hiszem, hogy infarktus lenne, eleve túl fiatal vagyok, másfelől más tünetem nincsen. Nem szédülök, nem sugárzik ki a fájdalom (igazából nem is fájdalom, csak egy kellemetlen szúró érzés), nincsen hányingerem, nem fáj se a hátam se a hasam se a fejem semmi, csak ez. Délután 3 óta csinálja. Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani az érzést, mint amikor rosszul veszem a levegőt, és akkor 1-2 percig rossz, de most már délután 3 óta csinálja. Szerintetek mi lehet?


23/f, sovány testalkat


2019. nov. 19. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nálam is előfordult néha. Valószínűleg becsípődött egy ideg. 1-2 nap alatt el kell múlnia magától.
2019. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!