Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi lehet? Bővebben lent.

Ez mi lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kb. 10 évvel ezelőtt jelentkeztek nálam ilyen epilepszia jellegű tünetek, akkor szedtem is folyamatosan gyógyszert. Majd pár év múlva ezek teljesen megszüntek, a gyógyszert is abbahagytam.


Pár hete vettem észre, hogy néha olyan erős fejfájásom van, amihez néha szédülés is jár. Meg ilyen fura érzés, mint régebben, amikor rámjött a roham :(( De nincs semmi, nyilván észrevenném, meg a környezetem is.


Múltkor bementem egy nagy bevásárlóközpontba. És volt egy pillanat, hirtelen azt sem tudtam, hol vagyok, nagyon félelmetes volt :(


Mondjuk azt tudni kell, hogy nagyon stresszes vagyok mostanában. Sok a gond a munkahelyen, itthon is. Valamint az is fontos, hogy irtózom a tömegtől. Ha bemegyek pl egy árkádba, folyik rólam a víz, nem nézek senkire, semmire, elintézem ami kell és rohanok kifelé.


2019. nov. 22. 09:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!