Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem komoly a bajom?

Ugye nem komoly a bajom?

Figyelt kérdés
22 éves picit pocakos szorongos srac vagyok. Ma reggel megittam egy kavet majd elindultam boltba de mikor hazafele felfele jottem az utcan akkor hirtelen kihagyott a szivem tobbszor is. Nehezen vetzem a levegot es megijedtem. Hazamentem futottam a wcre es ramtort egy nagyon rossz erzes gondolom panik. Most iszok sok vizet es bevettem egy frontint. Mi lehetett az az erzes amikor ugy ereztem hogy tobbszor is hiaba veszek levegot a szivem mintha nem akarna verni?
2019. nov. 22. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevesebb kávét igyál , és menj az orvoshoz . Ez szívritmuszavartól kezdve sima pánik is lehet . Látatlanban meg senki nem tud jobbat mondani.
2019. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég edzett. Mozogj, sportolj. Akár napi 1 óra sétával is lehet kezdeni.
2019. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!