Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi állhat a háttérben?

Mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

2 hónapja volt egy megfázásom, szokásos náthás. Egy hétig tartott. Gyógyulás után 4-5 nappal erős köhögés jött rám (megfázásom alatt legfeljebb néha köhécselek/köhécseltem), folytonos inger volt a köhögésre. Ez időnként lejjebb adott, majd visszaerősödött rendszeresen váltakozott. Leginkább akkor erősödött fel, ha edzettem. Így leálltam az edzéssel. Október 23-án arra keltem, hogy a bal térdem külső részébe nyilal a fájdalom néha, illetve a derekamhoz. Délután megpróbáltam aludni kicsit, de 1 óra fekvés után arra keltem, hogy a bal lábam a combom tetejétől lefelé zsibbad, mintha elfeküdtem volna. Próbáltam mozogni kicsit vele, hátha csak elfeküdtem, de nem lett jobb. A zsibbadás pár nap alatt elmúlt, de a csontok/izületek már több helyen is fájnak. Voltam már 2 orvosnál is, vérvételen is 2 hete, fül-orr-gégészeten, ma tüdőgondozóban, de nem találtak semmit azon kívül, hogy a fehérvérsejt százalékos eloszlatása minimális szinten fel van borulva. Emellett néha bőrviszketés is rám tör, leginkább a fejemen, főleg a hajas területen. A torkom továbbra is fura, minden kisebb megeröltetésre erősödik a köhögés, emellett rengetegszer váladék jön fel, ami többnyire áltátszó. Néha olyan érzésem van egyes reggeleken mikor kapar a torkom mint amikor újraindul egy megfázás, de 3-4 nap torok kaparás után megint csak köhécselés marad. Történt már veletek hasonló?

22/F



2019. nov. 22. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló,ha gondolod írj!
2019. nov. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A csont, izületi fájdalmon kívül a férjemnek is.

Neki már csak annyit mondunk, hogy ősztől tavaszig beteg

2019. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még a bőrviszketés is előfordul a férjednél?
2019. nov. 23. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azóta kiderült mi volt a probléma?
2021. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!