Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Masszázsülésben tapasztaltak!...

Rabbit87 kérdése:

Masszázsülésben tapasztaltak! Tudtoki nekem olyan üzletet mondani, ahol a különféle shiatsu masszázsüléseket ki lehet próbálni?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretnék venni egy masszázsülést, 50-80 ezer forintos kategóriákat néztem igazán. Pár készüléket sikerült kipróbálnom, mint a Vivamax gyvm24-et vagy a Beurer mg 295-öt (nyakmasszírozóval ellátott modellekben gondolkodom), de mindkettőnél az a gondom, ami a másiknak az erőssége. Kinézetre a legjobban a Beurer tetszik, szép is, 3 év gari van rá, az irányítója is az egyetlen, aminek nem ez az olcsó műanyagérzete van. Viszont a nyakmasszírozóját gyengének érzem, ami viszont a Vivamax erőssége (annak a hátmasszírozója csak simogat).

A legnagyobb gond, hogy eléggé végignyálaztam a netet az elmúlt egy hétben, és nem igazán találok olyan helyet, ahol ezeket valóban ki is lehet próbálni. Millió helyről tudnám megrendelni, mind webshop. És hiába a 14 napos elállási jog, ha kibontom és kipróbálom, már ugrott a visszaküldés is. Nincs is ezzel gond, de egy ilyen termék esetében, ahol igazán tudni szeretném, mit tud és kifizetek érte 80 ezer forintot, elvárnám, ha miután ajándékba adom nem az lesz belőle, hogy túl gyenge. A következő márkák modelljei érdekelnének: Beurer, Vivamax, Homedics.

Tud valahol valaki olyan üzletet, ahol ezekkkel foglalkoznak és kipróbálhatóak? Elsősorban Budapesten, de ha bárhol vidéken is lenne olyan üzlet, ami kielégítené a kíváncsiságomat, oda is utaznék.

Illetve ha bárkinek hasznos (hosszútávú) tapasztalata lenne ilyen készülékekkel, amit megosztana, szívesen olvasnám. Köszönöm



2019. nov. 24. 12:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!