Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nomális, hogy 16 évesen suli...

Nomális, hogy 16 évesen suli után 4-5 órát alszok?

Figyelt kérdés
Annyira kimerít az iskola, hogy leckét sem tudok írni, mert reggelig alszok. Sportolni sincs erőm, nyári szünet végéig tudok, de szeptembertől már volt, amikor reggel nem éredtem fel még 5 óráig. orvos azt mondta, hogy ha fáradt vagyok, akkor aludjak. de 18 órát?
2019. nov. 25. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg hogy küldjön el vérvételre. Nekem vashiany miatt volt ilyen.
2019. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ugyanígy vashiány.


Suli, hazajöttem, és szó szerint nem tudtam semmi mást csinálni csak aludni.

Nyáron ugyanígy nem, vagy inkább kevésbé volt ez érezhető.


Vérvétellel kiderül. Amúgy ha Neo-Ferro-folgammát írna fel, akkor én inkább már a Maltofert javaslom. Drága, de vény nélkül kapható, és az előzővel ellentétben nem fáj tőle a hasad. (Főleg ha tejet iszol rá)

2019. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamiért fáradékony vagy. Egy vérvétel mindenképpen kellene. Nem "kisrutin", hanem háziorvos által elküldött komolyabb részletes laborra.

Elsőként keresd fel a háziorvost és mondd el ugyanezt, amit itt leírtál. A helyedben nem halogatnám, mert egy sima vashiányos vérszegénység nem okoz ekkora fáradtságot, hogy alighogy hazaérsz, egyből 4-5 órát aludnod kell. Jobb a biztonság, ez szerintem nem vashiány.

2019. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de a vérképem rendben.
2019. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!