Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagy baj, hogy elfelejtem,...

Nagy baj, hogy elfelejtem, hogy kell pisilni/kakilni mennem?

Figyelt kérdés
Annyi leckét kapok, annyi tanulni valóm van, hogy amikor érzem ,hogy na most kimegyek a vécére pár perc múlva arra eszmélek föl, hogy elfelejtettem elmenni és már nem is kell. aztán még pár perc és újra kell, akkor kimegyek. meg van ,hogy 2 napig nem iszom semmit, mert se iskolában, se otthon nincsen rá időm. Ti hogy oldjátok meg? Más abbahagyja a leckeírást és kimegy, vagy direkt nem megy ki, vagy elfelejti, mint én?
2019. nov. 30. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye csak viccelsz? Ezt nem lehet elfelejteni. Mennyi időbe telik kimenni wc-re és inni? Nyugodtan szánj rá időt, ha ennyire durva a helyzet akkor állítsd be a telefonod emlékeztetőre... Nehogy már a leckeírás menjen az egészséged rovására.
2019. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dehát elfelejtem. Nem tehetek róla. Ha 49 feladat jó és 1 darab rossz 1-est kapok házira. havonta kb 4 füzet betelik. Muszály valahogy megcsinálnom a házit
2019. nov. 30. 23:09
 3/5 Andi80018 ***** válasza:
57%
Rakjál be pelust, utána írd le 100-szor, hogy a "muszáj"-t pontos j-vel írjuk. :-D
2019. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! Hogyan pisilsz? Milyen időközönként? Nem fáj, nem szűr valahol, ha sokáig visszatartod? Van egyáltalán pisiingered? Sokáig tart neked a pisilés, lassan folyik?
2019. dec. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsit kell, akkor van hogy én is elfelejtem. De ha már annyira hogy már táncikálok, mert majd be csurizok, akkor szerintem képtelenség elfelejteni.

Ha két napig nem iszol, az eléggé egészségtelen. 3 nap folyadékbevitel nélkül és meghalsz. Ha fél napig nem iszok, nekem besűrűsödik a nyálam és fáj a fejem, minden bajom van.

2020. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!