Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? 3 napja nem...

Mi lehet ez? 3 napja nem vagyok jól. Hiába aludtam 8 órát fáradt vagyok és remegek szédelgek és időnként sírás jön rám. Időnként folyik rólam a víz vagy fázom. Mértem lázat de semmi.

Figyelt kérdés
Nagyon sok stressz ér/ért az elmúlt hónapokban. Lehet, hogy csak az az oka? Vérnyomásom a szokásos. Vércukrommal nem volt baj sosem. Csak a fejem fáj picit, meg pici nátha de csak azért mert sírdogáltam tegnap és úgy mentem ki a hidegbe.
2019. dec. 7. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyan ez nálam is.
2019. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy? Ezek tipikus szorongásos tünetek.
2019. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy.....csak még rányomott a karácsony. :( hőemelkedésem továbbra sincs. Boldogtalan vagyok rohadtul....ez van :( próbálok folyamatosan csinálni valamit, hogy eltereljem a figyelmem. Az éjszaka a legrosszabb mert akkor egyedül maradok a gondolataimmal. ;(
2019. dec. 28. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nagyon valószínű, hogy lelki eredetűek a tüneteid. Ha gondolod, privátban írj rám. Sajnos nagy tapasztalatom van a szorongás területén, plusz most én is komoly lelki válságban vagyok. Ha van bármi kérdésed, vagy csak beezélgetnél, írj nyugodtan.
2019. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most nekem ma pont ugyanez volt
2020. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!