Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen jött szédülés mitől...

Hirtelen jött szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szoktam szédülni normál esetben, mai nap viszont hirtelen jött rám. Reggel ahogy kikeltem az ágyból majdnem eldőltem, utána el kellett mennem egy két helyre akkor jobb volt picit, szerencsére nem mentem neki semminek. Utána hazaértem és megint le kellett dőlnöm mert erősebb lett a szédülés. Még így fekve is érzem picit.


Lehet ez az időjárástól? Mindenképp el kellene mennem orvoshoz, hogy nem-e valami komoly baj van a hatterben? Milyen dolgok játszhatnak közre? Azt olvastam evés ivás is befolyásolhatja.


Egyszer volt ilyen régebben de magától elmúlt másnapra.


Köszönöm a segítséget



2019. dec. 19. 15:30
 1/2 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Leesett, vagy megugrott a vérnyomásod. Mindkettőre ugyanaz jellemző.
2019. dec. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia lehet hogy hirtelen keltél fel de nem tudom hogy utána mert szedultel. Mindenképp meny el dokihoz
2019. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!