Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bevált valakinek a macskagyöké...

Bevált valakinek a macskagyökér, orbáncfű, komlóvirág, vagy a levendula tea mint nyugtató/altató szer? Tényleg olyan hatásos valamelyik, vagy ezek csak reklám szövegek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyugtató/altató szerként levendula illóolajat használok, nekem ez vált be
2019. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a citromfű, orbáncfű, macskagyökér teakeverék vált be.
2019. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ezek mennyire erősek? Ellazítanak úgy, mint egy pohár bor?
2019. dec. 22. 15:06
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
nem. semmit nem ernek valojaban. kb mint a homeopatias szerek. Ne varj csodat az a lenyeg. Én vártam..nem jött:D
2020. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem működött egyik sem.
2020. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Naturland nyugtató teaja vált be, 2filter egy csészébe.
2020. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És mérhető a hatása az alkoholéhoz?
2020. jan. 22. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem. Legalábbis én úgy tapasztaltam, hogy nem mérhető. Az a baj, hogy mi, akik eddig alkohollal/nyugtatóval lazultunk el, ugyan azt az érzést várjuk. De nem kaphatjuk meg PONTOSAN ugyan azt. Ezek a szerek nem kiáltják benned, hogy hatottam!

Nem csak mert gyengébbek (mert igenis gyengébben és teljesítmény elérni azt a szintet, hogy ezek hassanak) hanem mert teljesen más az “érzéd”.

Remélem érted mire gondolok. Ez csak saját tapasztalat, szinte nagyítóval kerestem/keresem a hatást, miközben ezekkel ez nem így működik.

2020. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát, hogy?


Én néha már elaludni sem tudok alkohol nélkül, szóval ami gyengébb, az nem lesz jó...

2020. jan. 22. 19:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem lesz jó:) csak át kell szoknod. Lehetne egy kemény megvonás is, azután ezt a gyenge hatást megváltásnak fogod érezni.

De ahogy írtam, ne 2 dimenzióban gondolkodj. Ezt sajnos nem tudom másképp elmagyarázni, mint ahogy írtam, küzdeni kell azért, hogy megtapasztald sajnos.

Sok sikert, kitartást! Meg tudod csinálni!!!!

2020. jan. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!