Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy menjek így szilveszterezni?

Hogy menjek így szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Elég kiszámíthatatlan a mensim, 2 hetente megjön kb. És nagyon fájdalmas. Most nagyon megfájdult a hasam szóval ma vagy holnap valószínűleg megfog jönni. Viszont már hónapok óta tervezzük a barátaimmal ezt a szilvesztert. +nagyon erősen megvan. Van valami tippetek, hogy hogyan bírjam majd ki, és tudjam jól érezni magam?

2019. dec. 30. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mosdó csak lesz ott, ahova mentek...

Nőgyógyásznál voltál a problémáddal? Mert ez nagyon nem oké!

2019. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Boccs, lemaradt, fájdalom csillapítóval kibírod gondolom. Ha nem, akkor ne menj el.
2019. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Szereld fel magad elég betéttel/tamponnal (amit használsz), és valamilyen görcsoldóval. Deréktól lefelé fekete vagy legalább sötét színű ruhát viselj, biztos ami biztos, vagy vigyél váltás ruhát. Olyan helyre menjetek, ahol le tudsz ülni, ha nem érzed jól magad (én ilyenkor nem tudok sokáig állni), és van mellékhelyiség. Ha gyógyszert veszel be, ne igyál alkoholt (max. pár korty pezsgő éjfélkor).
2019. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Sötét ruha, laza felső; éjszakai betét és/vagy tampon; Algoflex M.
2019. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Terveztem inni valamennyit, ha már egyszer egy évben van szilveszter ugye

De akkor inkább hanyagoljam?

2019. dec. 30. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, hogy mennyire görcsölsz, ha nem kell gyógyszert bevenni, akkor ihatsz alkoholt.
2019. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Huu, ezzel vigyázz, nekem most is megvan és tavaly is ilyenkor jött meg. Idén csak szűkebb körben ünneplünk, de tavaly óriási bulit csaptunk, én meg elfelejtettem, hogy nem oké a gyógyszer meg a pia. Szóval mondom magamba, nem érdekel, akkor is elmegyek, szóval bevettem dupla adag fájdalomcsillapítót+dupla görcsoldót, biztos, ami biztos, ne rontsa el a bulit. Erre a buli kellős közepén elkezdtem vért hányni, mint kiderült nem csupán a sok pia tett be. Elég későn jöttek rá a dokik is, mert azt hitték sima alkohol "túladagolás". Gyomormosás, de a gyógyszer már felszívódott és az alkohol egy része is:S Majdnem meghaltam.

Egyébként van, akinek simán az alkohol is elmulasztja a görcsöket, fájdalmat, szóval inkább igyál otthon egy kicsit és úgy indulj el a buliba:DD

2019. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!